Luk a šípy

in Dárky k narozeninám, Dárky pro děti, Dárky pro muže, Originální dárky

Luk a šípy

Luk a šípy

Hledáte originální dárek pro kluka, kamaráda, manžela, tatínka… a nenapadá vás nic originálního? V tom případě je právě tento dárek to pravé, co byste mohli koupit.

Luky se vyrábí pro všechny věkové kategorie, proto tento námět na dárek můžete uplatnit pro kohokoli. Pro menší děti jsou měkčí, menší, s bezpečnými gumovými hroty, které nezraní, pokud by někoho zasáhly. Dětský luk zakoupíte v rozmezí od 500,–Kč do 4.000,–Kč, anebo můžete koupit sadu, ve které spolu s šípem koupíte i tři šípy.

Luky pro dospělé jsou dražší, tradiční luk pro pravo i levoruké střelce zakoupíte v průměru za 4.000,–Kč, ale cena se podle zaměření může vyšplahat do desetitísiců. K dostání jsou i lukostřelecké sety, kdy kupříkladu za luk, 3 šípy, chránič paží, ochranné rukavice, boční toulec, vak na luky, napínací řemen, terčovnici a papírový terč zaplatíte 5.500,–Kč. Můžete zvolit velikost, sílu luku a typ luku.

Koupí luku a šípů jistě překvapíte a umožníte oslavencovi poznat nový druh sportu, který se pro něj bude moci stát dobrým koníčkem.