Plátno, barvy a štětce

in Dárky pro děti, Dárky pro muže, Dárky pro ženy, Domov a dekorace

Plátno, barvy a štětce

Opět vám přinášíme dárek, který se hodí pro všechny, koho chcete obdarovat. Potěšit můžete manžela, rodiče, děti i kamarády!

Darujte čisté plátno, které čeká na pomalování. Určitě si váš obdarovaný najde čas na to, aby realisticky, nebo abstraktně vyjádřil, co cítí. Pak už je na něm, jstli si obraz nechá i zarámovat, nebo ho nechá v nezasklené “drsnější” formě.

V sadě můžete nalézt plátno v různé kvalitě, to stejné platí o štětcích a barvách. Taktéž může být na plátně jemná předloha, kterou obdarovaný vybarvní, ale samozřejmě může použít jen části předlohy a některé její části úplně potlačit. Barvy jsou buď čisté, nebo s příměsí třpitek, někdy v sadě naleznete i doplňkové věci jako lepidlo, semínka, koustky nitě, které můžete do obrazu vlepit a tím jej oživit, znevšednět…

Pokud očekáváte originální radu, nebojte se doplnit dárek obdarovaného o části plodů, nebo kuličky z alobalu, kuličly plastelíny, barevného lepidla, krepáku, nebo něco, co víte, že ho baví. Vystřižené auto, nebo sušené květy… a dodeje tím spousty nápadů a inspirace, co by se dalo s obrazem dělat. Jistě mu pomůžete k výtvoru, kterým ozdobí svůj příbytek.