Bižuterie

in Dárky k narozeninám, Dárky pro děti, Dárky pro ženy

Bižuterie

Bižuterie

Oživení v podobě nějaké pestré, nebo třpytivé bižuterie potěší každé dívčí i ženské srdce.

Holčičky uvítají pestré korálky, brože ve tvaru koček, želviček, malých botiček… Pro náctileté jsou vhodné třeba náušnice se zabarveným kamínkem, ke kterým v sadě koupíte i řetízek a prsten, pokud budete chtít. Kouzelné jsou i čelenky do vlasů a sponky, spony do copů. Starší ročníky nezůstanou po zadu, těm padne třeba delší náhrdelník různých korálků, kamínků v různých tónech jedné barvy. Takovýto náhrdelník zeštíhluje a taky k němu v případě zájmu jistě seženete náramek, náušnice a prsten. Nebo vyberte jen nějaký nápaditý, krásný prsten, který ženu oslní.

Dnes už název bižuterie v žádném případě nespojujeme s levným, nebo “náhražkovým“ zbožím. Kvalitní a krásné náramky, prsteny, náušnice, brože, všemožné další doplňky vydrží zdobit bez zjevného opotřebení několik měsíců, dokonce při příležitostném nošení a dobrém skladování, i několik let.

Krámků a obchůdků zaměřených přímo na toto zboží je hodně, zvláště ve velkých městech, pokud jste z vesničky, nebojte se pohledat přes internet. Jistě vás překvapí, co všechno se dá koupit, jak krásné jsou korálky a oceníte titěrnou práci s bižuterií. A oslavenkyni zaručeně potěšíte!