Domácí pekárna ETA 7149 Dellica

in Dárky pro ženy, Domov a dekorace

Domácí pekárna ETA 7149 Dellica

Domácí pekárna ETA 7149 Dellica

Tuto pomocnici, která se hodí do každé kuchyně ocení všechny hospodyňky. Ne nedarmo se říká, že tak nahnětené a kypré těstíčko dokáže udělat pouze domácí pekárna.

S ní provoníte každé ráno vůní čerstvě upečeného chleba či koláčků. Ale nejen na pečivo je pekárna užitečná. Pomůže vám bez námahy připravit knedlíky, langoše nebo třeba marmeládu.

Já osobně jsem k narozeninám dostala pekárnu značky Eta Delicca. Po několika měsících každodenního užívání musím říci, že jde o skvělý výrobek kvalitní české značky se kterým jsem maximálně spokojená. Povedl se mi hned první chléb a od té doby si ho rodina žádá téměř denně. Nejvíce si cením toho, že pečivo je skutečně čerstvé a tak vydrží chutné více dní. Tento dárek mě moc potěšil, jelikož jsem si ho delší dobu přála a zatím jsem na něm nenašla nic co by mi chybělo.

Díky pekárně vařím nohem raději, jelikož mě skutečně nebavilo 20 minutové hnětení těsta na knedlíky. Teď je jejich příprava uplně snadná. Těstíčko mi nahněte moje nová nejlepší kamarádka a já v mezičase mohu trochu odpočívat.

Mytí a údržba pekárny je chvilková záležitost díky jejímu nepřilnavému povrchu. Pekárna nás svou užitečnou pomocí těší každý den takže jí do skříně už ani neuklízím.

Tímto super dárkem určitě potěšíte.