Kvalitní parfém

in Dárky k narozeninám, Dárky pro ženy, Kosmetika, Luxusní dárky

Kvalitní parfém

Kvalitní parfém

Nedávno jsme se s kamarádkami bavily o tom, jaký parfém bychom chtěly dostat. Dospěly jsme k závěru, že ať už by byl jakýkoli, udělal by nám radost! Takže parfém, jako dárek, vřele doporučuji!

Pár zásad však zkuste dodržet, zvláště tehdy, pokud nevíte, jaký parfém žena používá, nebo jaký typ vůní jí voní. Je lépe volit před těžkým, nebo přehnaně sladkým parfémem nějaký jemnější, třeba se zeleným čajem, nebo svěží, letní, mořský, nějaký lehký, čistý. Pokud řeknete některé z těchto specifik v parfumerii, měli by vám správně poradit. Anebo můžete volit podle řebříčku prodeje, ty parfémy, které jsou nejprodávanější, voní největšímu počtu žen.

Další zásadou je, že je lepší věnovat menší a kvalitnější parfém, než velký levný, který bude cítit jen pár minut po navonění. Raději zvolte 30ml flakonek, nebo i menší, pokud nechcete utratit příliš, ale volte kvalitu.

A poslední rada, neříkejte, že jste nevěděl, co koupit, nebo že jste dal na radu prodavačky… raději vyberte, co voní vám a s tím ho oslavenkyni darujte. Bude to působit mnohem lépe a parfém si žena více zamiluje, když bude vědět, že vám skutečně voní, že jste nevybírali “jen tak”.