Hledáte zajímavý dárek pod vánoční stromeček? Termo hrnek potěší každého!

in Domov a dekorace

Hledáte zajímavý dárek pod vánoční stromeček? Termo hrnek potěší každého!

20141118161157Dárky, které je možné darovat komukoli a kdykoli jsou, dá se říct, k nezaplacení! A právě takovým je termo hrnek, který udělá radost jak mužům vycházejícím na dlouhé procházky do lesa, tak ženám, které tráví spoustu času úklidem či péčí o zahradu a milovaná káva jim mezitím neostyšně pomalu, ale jistě, stydne!

Termohrnek je skvělým překvapením pro každého. No řekněte, neudělal by radost i vám?

Povedený a oblíbený design

Mimo účelovost je důležité zmínit i vzhled! A ten máte s termohrnkem skutečně nadčasový. Nejenže se vám bude líbit, ale padne do rukou muže i ženy. Díky použitým materiálům je tento hrnek nejen hezký, ale i příjemný na dotek.

Na pohled i velmi hezky vzhledově působící je hrnek KeepCup. Nejenže si můžete vybírat z mnoha provedení, ale také z velikostí a barev. Speciální provedení pro muže myslivce, nebo ženy pracující často na zahradě vám jistě přijdou vhod. Navíc díky bezpečnostnímu uzávěru budete mít jistotu, že se vám nápoj z hrnku nikdy nevylije a nepřipraví vám nečekané překvapení. Zde naleznete nejodolnější termohrnky.

20141118161208Z čeho jsou termohrnky vyrobeny?

Vybírat můžete z nerezu i umělé hmoty v mnoha barevných provedeních. Vyberete tak vhodnou variantu pro kluky i holčičky, nebo dospělé. Díky různým velikostem můžete zvolit model pro různé množství tekutiny. Díky použitému materiálu je možné použít je do mikrovlnné trouby i myčky nádobí. Máte-li rádi kávu v papírovém hrníčku, tenhle hrnek vám jej velmi dobře napodobí. S tím rozdílem, že káva uvnitř bude vámi uvařená.

Vyberete-li i vy svému milému či milé termohrnek, jistě se zavděčíte a darujete věc, která nejen potěší, ale i splní svou funkci. Je lepší koupit si jich hned několik… vydrží vám totiž rpo mnoho použití a uvidíte, že si jej oblíbí nejen obdarovaný, ale celá vaše rodina.