Začíná koupací sezóna!

in Domov a dekorace

Začíná koupací sezóna!

Také cítíte to teplo ve vzduchu? Ano, léto a spolu s ním i koupací sezóna se již přiblížily a zanedlouho již plně vypuknou. Je tedy ten pravý čas začít se na koupací sezónu připravovat. Mnoho z nás si léto bez vlastního bazénu už ani nedokáže představit. Jestliže rodinný bazén ještě nemáte, začněte o něm uvažovat. Vlastní rodinný bazén vám poskytne mnoho zábavy a pohody.

Vybírat ten pravý bazén, který vám bude ve všem vyhovovat, můžete začít právě teď! Bazény rozlišujeme v zásadě podle druhu materiálu, ze kterého jsou vyrobeny a způsobu jejich instalace. Nejluxusnější variantou jsou zapuštěné bazény, které nabízí komfort, jako kdybyste byli na plovárně. Bazény zapuštěné do země mívají již dobré rozměry také pro plavání.

Potřebujete s výběrem nového bazénu poradit od specialisty? Obraťte se na společnost Albixon, která je nejlepším výrobcem a prodejcem bazénů a bazénové příslušenství v České republice. Poradí vám, jaký bazén vybrat a také jaké příslušenství je nutné k bazénu pořídit. Nabídku bazénů si můžete prohlédnout také na internetové adrese www.albixon.cz/bazeny/. Najdete zde samonosné bazény Albistone, přelivové bazény Albistone, laminátové bazény, fóliové zapuštěné bazény, nadzemní bazény a další. Pro prodloužení koupací sezóny si můžete bazén nechat také zastřešit. O nejlepším řešení pro vás a vaší zahradu se poraďte s odborníky ze společnosti Albixon.

Bazén již máte a chtěli byste v následující letní sezóně zvýšit svůj domácí komfort? V tom případě si můžete pořídit vířivku. Vířivky jsou skvělým místem pro relaxaci, odpočinek i zábavu. Albixon vám nyní nabízí vířivky za skvělé ceny. Vybrat si můžete z několika typů. Nejlevněji vás vyjde mobilní nafukovací vířivka, kterou si nyní můžete pořídit již od 15 tisíc korun. Vaši novou vířivku si jistě zamilujete. I svou vířivku si navíc můžete nechat prakticky zastřešit. Svou domácí odpočinkovou zónu můžete také doplnit například o infrasaunu.