Létající drak

in Dárky pro děti, Hračky, Originální dárky, Zážitky

Létající drak

Létající drak

Tentokrát vám přinášíme další dárek, který bezesporu potěší duši a oko malých i velkých.

Podzim je za dveřmi a o to víc se tento dárek hodí koupit právě teď, než kdykoli jindy. Můžete ho koupit jako dárek k narozeninám sedmiletému klukovi, nebo z lásky své přítelkyni či příteli, nebo pro potěšení manželky s dětmi, nebo babičky i dědečka.

Díky tomu, že se draci vyrábí z různých materiálů, v různých provedeních a různými společnostmi, seženete draky za 50,–Kč, ale i hodně drahé. Nejlevnější draci jsou s umělou konstrukcí, igelitovým potahem. Ty jsou vhodné pro první učení, létají krásně, nemají tak dlouhou šňůru, jsou spíše dětské. Kolem dvouset korun už seženete draka lepšího, látkového, který létá výš, je pevnější. Cena draka se může vyšplhat až do 2.000,–Kč, takové potom seženete třeba na www.salmax.cz v sekci Létající draci.

Draky rozdělujeme i na jednošňůrové a vícešňůrové. Jednošňůrové jsou jednodužší na ovládání. Další rozdíl nalezneme v druhu konstrukce, nebo vzhledu, rovný, nebo 3D provedení…

Pokud chcete potěšit děti, nebo dospělé se správně dětskou duší, která rozumí zábavě a legraci, určitě kupte draka a vyrazte ven, díky dárku od vás “bude hrozit”, že prožijete nádherný výlet!