Tipy na nejlepší zážitkové dárky

in Zážitky

Tipy na nejlepší zážitkové dárky

Hledáte dokonalý dárek pro blízkou osobu, ale doslova jste se ztratili ve virtuálních galeriích e-shopů? Máte-li pocit, že dotyčný všechno potřebné má, udělejte to protentokrát jinak. Ne nadarmo se říká, že nejlepší dárek je zážitek. A budete-li vybírat svědomitě, úspěch bude zaručen. Abychom vám to trochu usnadnili, přinášíme vám tipy na tři nejvyhledávanější zážitkové dárky, kterými zcela jistě uděláte radost vašim přátelům.

Vyhlídkový let

Vyhlídkové lety jsou jasnou volbou pro všechny, kteří chtějí udělat velkou radost někomu, kdo miluje létání, ale ještě nikdy si nevychutnal pohled z ptačí perspektivy z kokpitu letounu či vrtulníku. Jedná se o originální dárek vhodný i pro zvláštní příležitosti, jako jsou oslava jubilea, výročí svatby apod. Zúčastnit se může třeba celá rodina nebo parta přítel – například letecká škola Blue Sky Service nabízí lety až pro 4 osoby.

Jízda offroadem

Ze vzduchu rovnou do terénu. Přestože se na první pohled nejeví tak atraktivní jako vyhlídkový let, je i jízda offroadem velmi žádaným zážitkem. Kočírovat legendární Land Rover, Hummer nebo Jeep v extrémních podmínkách, to chce pořádnou kuráž. Strmé sjezdy, výjezdy, brodění se ve vodě a další přírodní překážky – to vše s pomocí profi instruktora zvládne i méně zkušený řidič.

Romantické wellness

Po poměrně adrenalinových zážitcích následuje něco diametrálně odlišného. V případě, že chcete udělat radost někomu, kdo má z létání panickou hrůzu a o offroadech nechce ani slyšet, budete muset zalovit v jiné kategorii. Relaxace, pohoda a uvolnění – to je to, oč kráčí ve světě wellness. K populárním wellness zážitkům patří speciální koupele (pro muže pivní, pro ženy čokoládové…), masáže a pobytové balíčky.

Inspirovali jsme vás? Pokud jste se nakonec skutečně přiklonili k některému z uvedených zážitků, nezapomeňte nám dát vědět, jestli jste se obdarované osobě trefili do vkusu.