Alkoholová ruleta na párty

in Dárky k narozeninám, Dárky pro muže

Alkoholová ruleta na párty

 Alkoholová ruleta na párty

Často se můžete přetrhnout, abyste našli ten správný dárek pro náctileté nebo dospívající mladé muže, kteří žijí v docela jiném světě, než vy. Co vlastně baví současné teenagery? Zábavy, pití, poflakování s kamarády? Můžete jim k tomu přidat zajímavý dárek.

Těžko vybírat lepší dárky pro kluky každého věku, kteří právě oslavili svou plnoletost, než jsou alkoholové dárky. Některé jsou chytré, některé jsou originální, některé jsou vtipné. Právě takovým vynikajícím dárkem k 18. narozeninám se může stát alkoholová ruleta. Hra na bázi klasické rulety, do které vhodíte kuličku a vsadíte si na číslo, na kterém se zastaví. Ovšem s tím rozdílem, že každé číslo je označeno také malým panákem s alkoholem. Co do skleniček nalijete, je jen a pouze na vás.

Ruleta se dá hrát různými způsoby. Můžete pít vždy jen z panáka, na kterém se zastavila kulička, když padne na místo, kde už je prázdný panák, tak nepijete, a pokračuje další hráč. Skleničky můžete také pravidelně dolévat, aby se nestalo, že by se někdo v některém kole nenapil. Nebo můžete při vhození kuličky vypít všechny ostatní panáky, kromě toho, na kterém se kulička zastaví. Záleží pouze na tom, na co si troufnete.

K dalším alkoholovým dárkům může patřit třeba kvalitní plácačka na alkohol, který může mít váš drahý stále u sebe. Praktičtějším a rozhodně také zodpovědnějším alkoholovým dárkem je alkohol tester, který můžete věnovat třeba jako dárek pro bratra nebo jiného příbuzného, kterého máte rádi, víte, že se rád napije a nechcete, aby mu sebrali body nebo dokonce řidičák. Malé digitální alkohol testery jsou ale spíš jen na kontrolu zbytkového alkoholu.