Flyboarding

in Originální dárky

Flyboarding

Léto se přehouplo do své druhé poloviny a Vy máte pocit, že jste si ještě pořádně nestihli užít tohoto krásného období? Využijte jedinečných nápadů Firmy na zážitky a kupte si u ní například voucher na flyboarding. V případě flyboardingu se jedná o naprostou novinku, která Vám vžene do žil nekonečné množství adrenalinu. Při flyboardingu si budete moci na vlastní kůži vyzkoušet, jaké to je doslova lítat na vodě. Ovládání je zcela intuitivní, takže se nemusíte obávat složitého ovládání. Proletět se budete moci až deset metrů nad hladinou.

Vyzkoušíte si také, jaké to je lítat pod hladinou vody. Flyboarding je naprosto bezpečnou zábavou. Tento netradiční sport si budete moci užít prostřednictvím Firmy na zážitek během jedné hodiny. Součástí je také čtvrthodinové školení, které Vás důkladně na tento sportovní zážitek připraví. V České republice si můžete vyzkoušet flyboarding hned na několika místech.

Záleží pouze na Vás, zda se rozhodnete zpestřit Váš volný čas v Brně, Měchenicích nebo na Píšťanském jezeře na Litoměřicku. Součástí voucheru je zapůjčení veškeré potřebné výstroje, neoprenu, ochranných pomůcek, helmy a vesty. Více informací o flyboardingu si můžete přečíst na těchto webových stránkách www.firmanazazitky.cz/flyboarding.

Neopakovatelné zážitky zažijete také při hoverboardu, který nadchne zejména vášnivé milovníky snowboardu, kiteboardingu i surfaře. Při hoverboardingu budete letět do výšky pěti metrů za rychlosti dvaceti pěti kilometrů za hodinu.

S Firmou na zážitky nemusíte letošní léto jen tak prosedět doma!