Nakupujte potraviny v gastro baleních. Je to ekonomické, ekologické i praktické

in Originální dárky

Nakupujte potraviny v gastro baleních. Je to ekonomické, ekologické i praktické

Aby slavila firma úspěch, je důležité, aby spolupracovala s kvalitními dodavateli, používala k výrobě správné materiály nebo suroviny, měla spolehlivý a vzdělaný personál, chovala se proklientsky, myslela na reklamu ve správný čas na správných místech… K úspěchu vaší restaurace, výrobny potravin, nebo třeba prodejen, vám mohou pomoct i potraviny v gastro baleních. Nabízí je zkušená, spolehlivá a kvalitní společnost BMC Brno, která se specializuje na dovoz potravin ze Španělska již od roku 1995. Dnes nabízí i potraviny z jiných zemí, a vy si je můžete koupit v balení, jaké vám nejvíce vyhovuje.

Citron nahradí 100 % citronová šťáva v lahvích o různém objemu

Při vaření jistě potřebujete citronovou šťávu. Přidává se do některých polévek, omáček, můžeme ji použít při přípravě masa, do dezertů, studených zákusků, zmrzlin… Ovšem získání citronové šťávy z citronů je poměrně složité, citrony je nutné docela rychle spotřebovat, je nutné myslet na jejich další nákup atd. Mnohem praktičtější je mít 100 % citronovou šťávu v láhvi. Tady se můžete podívat na její kompletní nabídku a informace o ní: https://katalog.bmcbrno.cz/citronova-stava-1-l.html. Stručně můžeme říci, že k výrobě 1 l této šťávy je potřeba 3,6 kg čerstvých citronů. Proto je určená jako originální citron k přípravě koktejlů, limonád, míchaných nápojů, sladkostí, pokrmů… všemu dodá správnou chuť. Koupit si ji můžete v 0,5 l láhvích, 1 l a 3 l láhvích.

Oblíbená drcená rajčata

Velmi často jsou v restauracích, pizzeriích i jinde používána rajčata v různých podobách. Drcená, krájená, coby protlak, půlená, v podobě ochucených omáček… BMC má pro vás drcená rajčata bag in box i v jiných baleních. Záleží na tom, jaká má být jejich úprava a v jak velkém balení.

Podívejte se sami na kompletní nabídku potravin v gastro baleních na katalog.bmcbrno.cz. Budete jistě překvapeni, jak je velká a co vše si můžete koupit za příznivé ceny a ve vysoké kvalitě.