Reklamní předměty PROPAQ skvěle reprezentují vaši společnost

in Originální dárky

Reklamní předměty PROPAQ  skvěle reprezentují vaši společnost

Pořádáte firemní večírek, sháníte dárky k vánocům pro své zaměstnance, malé pozornosti zákazníkům nebo jste nová firma vstupující na trh a potřebujete zapracovat na positioningu, ukázat výhody vašich výrobků nad konkurenčními výrobky? Pak jste na správném místě! Firma PROPAQ, reklamní předměty, nabízí na svých webových stránkách nesčetné množství reklamních předmětů, které vám doručí s potiskem, který si sami určíte. PROPAQ disponuje mnoha různými technologiemi jako například: tampontisk, transfer, sítotisk, gravírování laserem, výšivka, pískování, výpal či doming. Popis jednotlivých technologií, které je vám firma schopna nabídnout naleznete zde: http://www.propaq.cz/a-technologie-potisku.

Mnoho reklamních předmětů

Je jen na Vás, jakým reklamním předmětem budete propagovat svoji firmu, zda to bude kalkulačka, tužka, post-it bločky či jiný předmět z mnoha nabízených. Reklamní předměty od firmy PROPAQ bezpečně zaručují pozitivní marketingový tah pro vaši společnost. Svým manažerům můžete objednat různé bločky, zápisníky či pera s logem firmy, logo můžete doplnit i sloganem.

Firma PROPAQ na svém webu nabízí také vánoční předměty v podobě různých stromečků, hvězdiček či vánočních karet, prostřednictvím kterých můžete svým obchodním partnerům, zaměstnancům či zákazníkům zpříjemnit den přáním krásných vánoc a úspěšného vkročení do roku 2015.

PROPAQ Vám nabízí také různé bonbony, lízátka nebo sušenky sloužící jako příjemná pozornost klientům s logem vaší firmy.

Ceny propagačních předmětů nejsou nikterak vysoké. Samozřejmě čím vyšší počet kusů si budete přát objednat, tím nižší cena vám bude vypočítána. Navštivte webové stránky firmy PROPAQ s.r.o. a z reklamních předmětů si
vyberte produkt, který se Vám zalíbí a bude Vám nejvíce vyhovovat.